Biz Kimiz ?

Wocopa Academy’nin misyonu, istekli katılımcılara rekabetçi beceriler kazandıran bir ortam ve kendi alanlarındaki en son teknolojik gelişmeleri entegre edecek şekilde geliştirilmiş bir eğitim sağlamaktır.

Wocopa Academy, çeşitli hizmetler sunmak amacıyla 2021 yılında kurulmuştur; bu hizmetlerden, sürekli eğitim seviyesindeki eğitim, kendi mesleklerinin talep ettiği yönetim ve teknik uygulamalarda uzmanlaşmak isteyen profesyonellerin taleplerini, daha rahat bir atmosferde karşılamak için geliştirilmiştir. verdiği tüm kurs ve çeşitli eğitim hizmetlerinin temelinde teknolojik gelişmelere uyum sağlamanın sorumluluğunu üstlenmiştir.

Şirketin ayırt edici özelliklerinden biri, ülke genelinde ve dünya çapında en iyi profesyonellerin uzmanlığından ve rafine deneyiminden yararlanarak müşterilerin ihtiyaçlarını karşılama çabasıdır; farklı kimlik bilgilerine ve pratik deneyime sahip eğitmenlerin özellikle arandığı bir yer. . Ders içeriğinin doğruluğunu ve teknik uygulanabilirliğini sağlamak amacıyla, akademik açıdan yeterli niteliklere sahip olmanın yanı sıra, ilgili alan ve sektör tecrübesine sahip öğretim elemanları tarafından dersler verilmektedir. Wocopa Academy, belirlenen eğitimler boyunca tüm faaliyetlerin verimli bir şekilde yürütülmesini sağlar ve tüm süreçlerin takip altında tutulması için titizlikle çalışır.

İlgili disiplinlerdeki güncel gelişmeleri tam olarak entegre etmek için, belirli kurslar, birden fazla eğitmen tarafından, onların alana özgü uzmanlıklarından faydalanılarak sunulmaktadır.


Misyonumuz
Misyonumuz

Misyonumuz; alanında uzmanlaşmış eğitmenlerimizle gerçekleştirdiğimiz eğitim süreci sonunda iş yaşantısına Uluslararası Ticaret ve Yatırım Danışmanı olarak devam etmek isteyen bireylerin yolunu açmak, gelişimlerine olanak vermek, koşullar sağlandığı takdirde Wocopa bünyesinde çalışmalarını sağlamaktır.

Certifications


Microsoft Certified